HAPPY EASTER 2018!

2018-04-01 11:00

HAPPY EASTER!!!

Karolina Karwacka - angielski, niemiecki

Nazywam się Karolina Karwacka. Jestem absolwentką studiów I stopnia Tłumaczeń Specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim i II stopnia na Wydziale Lingwistyki Stosowanej UW – Tłumaczenie Specjalistyczne, z językami angielski i niemiecki. Zajmuję się zarówno specjalizacją tłumaczeniową, jak i pedagogiczną z obu języków. Od kilku lat uczę osoby w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, co sprawa mi niesamowitą przyjemność i satysfakcję z widocznych postępów i sukcesów w nauce ucznia. Interesuję się między innymi językami obcymi (aktualnie uczę się dodatkowo języka włoskiego)  i sportem – szczególnie łyżwiarstwem figurowym i narciarstwem. Oprócz tłumaczeń i nauczania w ciągu roku, jako ciekawostkę mogę dodać, że w ferie zimowe pracuję również w szkółce narciarskiej jako instruktor jazdy na nartach, szkoląc również obcokrajowców. Będąc lektorem szkoły języków obcych  ToTu, gwarantuję obowiązkowość, entuzjazm, kreatywność i dobre, indywidualne podejście do ucznia, ciekawe zajęcia oraz postępy w nauce języka angielskiego i niemieckiego zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Sylwia Bartyzel - angielski, rosyjski, perski

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej (kierunek: tłumaczenia specjalistyczne, angielski i rosyjski) oraz I - ego roku iranistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczona w nauczaniu języka angielskiego zarówno młodzieży, jak i dzieci czy dorosłych. Wiedzę poszerzała w trakcie praktyk w warszawskich biurach tłumaczeń (busyb translations oraz LIDEX-ie) oraz podczas podróży zagranicznych. Pasjonatka języków obcych i nauczania.

Marek Rybotycki - angielski, niemiecki, włoski

Nazywam się Marek Rybotycki. Jestem absolwentem Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obecnie jestem doktorantem. Języki obce od zawsze były moją pasją, dlatego cieszę się, że jestem z nimi związany również zawodowo. Oprócz kursów językowych zajmuję się także tłumaczeniami (specjalizacja: tłumaczenia ustne). Jeśli chodzi o moje zainteresowania, należą do nich: języki obce, obce kultury, podróże, sport (przede wszystkim piłka nożna), wolontariat sportowy, kino, muzyka, polityka i historia.